Медведчук: Зеленський повинен піти зі своєї посади, якщо він не принесе в Україну мир

Народний депутат Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Якщо президент України Володимир Зеленський не встановить мир в Україні, то він повинен покинути свою посаду. Про це заявив в інтерв'ю чотирьом українським телевізійним каналам голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Нещодавно президент України Зеленський дав у Великій Британії інтерв'ю легендарній програмі ВВС HARDtalk, де заявив, що якщо він не зможе закінчити війну на Донбасі - потрібна інша людина. На питання журналіста про те, чи зможе Медведчук стати такою людиною, той відповів:

"Ви знаєте, я цю тему, чесно кажучи, обговорювати не хочу. Не хочу обговорювати з різних причин. І ці причини полягають в наступному. Те, що Зеленський відверто це сказав, – це йому плюс. Більше того, я можу дати відповідь на те, що він сказав, – він не доб'ється миру. Він мир не встановить. Це не моя точка зору - це моя впевненість, яка ґрунтується на реальних аргументах ситуації, що склалася, і тому, як ця ситуація буде розвиватися в майбутньому", - вважає нардеп. 

Медведчук підкреслив, що партія ОПЗЖ готова в будь-який час надавати будь-яким представникам влади допомогу у встановленні миру на Донбасі. 

"Питання того, що він повинен піти, так як головний його "меседж" – як зараз модно говорити – або головне програмне завдання на посаді президента було встановлення миру (і це ніхто не піддає сумніву) – те, що він повинен піти, якщо він цього не зробить, це факт. А хто має прийти – це має визначити український народ. Я вам хочу сказати те, що стосується мене і нашої партії: ми готові будь-якому представнику влади, главі влади в країні, президенту та іншим представникам влади сприяти, щоб встановити мир в Україні. Щоб Донбас повернувся в Україну, а Україна – на Донбас. Ми готові допомагати в питаннях радикальної зміни економічного курсу, наповнення реальним змістом економіки, соціальної сфери. Ми готові створювати сьогодні по-новому, в більшій частині відновлюючи економіку України", - підсумував нардеп.