Медведчук: Залучення Турчинова і Порошенка до відповідальності за саботаж Мінських угод покаже, що закон один для всіх

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Залучення колишнього голови Верховної Ради Олександра Турчинова і п'ятого президента України Петра Порошенка до відповідальності за саботаж Мінських угод покаже, що закон один для всіх.

Таку думку під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, висловив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, коментуючи рішення суду про зобов'язання порушення відповідальними органами відповідного кримінального провадження.

Зокрема, на запитання журналістів про те, чи реально притягнути Турчинова і Порошенка до відповідальності і, власне, чи допоможе це в реалізації Мінських угод, політик відповів наступне: "Ви знаєте, я почну з кінця. Питання, допоможе чи ні, – я можу сказати про те, що, дійсно, це не може ніяк вплинути на політичну волю глави держави і влади, якщо така є. Більше того, на сьогоднішній день я можу говорити про те, що такої політичної волі на мирне врегулювання немає. Тому ніякі кримінальні справи допомогти тут не можуть".

Водночас Медведчук додав, що загалом, коли порушуються кримінальні справи, коли вони розслідуються і винні притягуються до відповідальності, люди бачать, що закон – єдиний для всіх, і за будь-який злочин покарання має бути невідворотним.

"Тому те, що зробили Порошенко і Турчинов, вони повинні бути притягнуті до відповідальності. Скільки шансів у цього? Я визначити не можу, тому що при беззубості і відсутності професіоналізму у цієї влади щось зробити навряд чи можливо. Але будемо сподіватися. Хоча, я ще раз підкреслюю, це жодною мірою не повинно впливати", - резюмував він.

Новини за темою: ДБР розслідує можливу здачу Криму, підозра Турчинову не готувалася

Нагадаємо, на початку вересня Печерський суд Києва зобов'язав Офіс Генерального прокурора розпочати кримінальне розслідування проти колишнього голови Верховної Ради Олександра Турчинова та п'ятого президента України Петра Порошенка за саботаж виконання Мінських угод.