Медведчук: Заяви Пристайка про війну між РФ і Білоруссю свідчать про його обмеженість

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

"Він такими заявами кидає тінь на країну"

Заяви очільника зовнішньополітичного відомства України Вадима Пристайка про імовірність війни між РФ і Білоруссю свідчать про рівень його інтелектуальних здібностей та кидають тінь на країну.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслювали в ефірі телеканалу ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Журналісти поцікавилися у парламентаря, як він може прокоментувати заяви керівника українського МЗС Вадима Пристайка про ймовірність війни між РФ та Білоруссю.

"За базовою освітою я юрист. Тут, я думаю, треба питати, більшою мірою, психіатра. Тому що робити такі заяви керівнику зовнішньополітичного відомства України – це... Бог вже з ним – говорити про те, чого ти вартий і твої розумові та інтелектуальні здібності, але адже він подібними заявами кидає тінь на країну, яку він представляє у зовнішньополітичному відомстві. Подібні заяви свідчать не просто про його обмеженість, а це свідчить про те, що ця людина взагалі далека від тієї важливої ​​ділянки роботи, на яку його поставили. Звичайно ж, це абсурд і дурість. І не міністру закордонних справ України про це говорити. У цій ситуації інакше це охарактеризувати, як "за державу обидно", просто не можна", – заявив Віктор Медведчук.

Новини за темою: Медведчук про ініціативу спільного патрулювання: Потрібен діалог Києва з Донецьком і Луганськом

Як повідомляли, Віктор Медведчук заявляв, що якщо Україна не виконуватиме комюніке, підписане у Парижі в грудні торік, говорити про наступну зустріч у "нормандському форматі" проблематично.

Loading...