Медведчук: Ємця цинічно зняли з посади міністра за вказівкою МВФ і зовнішніх господарів України

Віктор Медведчук. Фото: Опозиційна платформа - За життя

Іллю Ємця цинічно зняли з посади міністра охорони здоров'я за вказівкою Міжнародного валютного фонду і зовнішніх господарів України.

Таку думку в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час телефонного включення висловив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"...Більшість "Слуги народу" разом з іншими фракціями зробили все, щоб зняти справжнього професіонала, людину, яка знає, що таке сфера охорони здоров'я, людину, яка організовувала систему охорони здоров'я в країні протягом 30 років. Цю людину цинічно зняли, звільнили від займаної посади, за вказівкою МВФ, за вказівкою зовнішніх господарів України", - зазначив політик.

При цьому Віктор Медведчук додав, що "Опозиційна платформа - За життя" голосувала в Раді, коли вважала, що є питання, які необхідно розглянути. "Це закон, який спрямований на боротьбу з коронавірусом, це закон спрямований на затвердження керівника МОЗ, тому що ми розуміємо, що в цих умовах боротьби з епідемією коронавіруса країна не може залишитися без керівника", - уточнив політик.

Нагадаємо, 30 березня народні депутати України під час ранкового позачергового засідання Верховної Ради України розглянули кадрові питання. Зокрема, звільнили з посад міністрів Іллю Ємця та Ігоря Уманського, а також призначили їх наступників, але з другого разу.