Медведчук: Якщо влада не візьме голову в руки і не змінить ситуацію в Україні - це буде важким ударом по добробуту країни та її громадян

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Якщо чинна українська влада не збереться і не змінить ситуацію в країні - це буде важким ударом по добробуту України і її громадян.

Про це заявив голова Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Ви знаєте, я не хочу лякати, я не даремно сьогодні наводив дані результатів нашого економічного стану за перші 4 місяці поточного року – січень-квітень. Немає шансів змінити цю ситуацію в плані того, що ці показники будуть погіршуватися. І сьогодні те, що влада не зробила своєчасні і необхідні кроки на тому етапі, те, що влада не змінила економіку в минулому році, коли ця економічна криза починалася і вона нічого доброго не віщувала. І те, що влада сьогодні нічого не робить і не знає, як робити, означає, що на жаль, те, що ви перелічили – буде мати місце", - зазначив Медведчук.

Опозиційний політик підкреслив, що на сьогоднішній день влада має "взяти голову в руки або мізки в руки, або включити сьогодні механізми, які могли б привести професіоналів до влади і спробувати змінити цю ситуацію".

"Якщо цього не відбудеться, то все, що ви перелічили буде мати місце і це буде важким ударом по рівню добробуту, рівню життя наших людей. Нічого хорошого очікувати сьогодні при сформованій у даний час ситуації не доводиться. Знову-таки, підкреслюю, на превеликий жаль", - сказав Віктор Медведчук.

Loading...