live

Медведчук: Якщо єдиний стимул влади - це зарплата, владу терміново потрібно змінювати

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Владу в країні потрібно терміново змінювати, якщо для неї основним стимулом є тільки підвищення зарплати. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук під час інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NEWSONE, ZIK та "Інтер".

"Тому все просто. Ти не хочеш отримувати 47 тис. за все, тому що це не заробітна плата, ми говоримо 10 мінімумів - і то, це ж не для всіх, 10 мінімумів - це для президента, це для прем'єра, а всі інші - там, нижче, міністри - 8, 9, депутати і всі інші. "Підвищуємо мінімальну заробітну плату". А можна її зробити зараз 15 тисяч? Теоретично - так, практично - ні. Грошей немає. А от якщо ти знайдеш гроші і якщо ти підвищиш мінімальну зарплату з 4700 до 10 тисяч, тоді ти будеш отримувати - хтось - 100 тисяч, от тоді ці 100 тисяч будуть обґрунтовані. А в іншому випадку це проти інтересів людей. Тому ми внесли цей законопроєкт, і ми говоримо: давайте ми це зробимо, і тоді у влади буде стимул, підвищуючи свою заробітну плату, якщо взагалі це стимул для влади, тому що якщо це єдиний або навіть це основний стимул для влади - то це не та влада, її терміново і кардинально треба міняти. Якщо у неї стимули - це матеріальне забезпечення та створення умов для себе коханих - то це з іншої опери, яка нічого спільного не має ні з державним управлінням, ні з інтересами країни, держави і народу", - сказав нардеп.

Як повідомлялося раніше, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що члени уряду спробують пустити пил в очі людям під час звіту Кабміну у Верховній Раді, який призначено на 14 лютого.Loading...
Loading...
Loading...