Медведчук: Вимоги МВФ - це вульгарне знущання над інтересами України

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Вимоги Міжнародного валютного фонду є вульгарним знущанням над інтересами України. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук, повідомляє NewsOne.

"Зняття інформації з електронних носіїв – це називається цинізм по відношенню до тієї влади, яка є сьогодні в Україні. А ще більше – це особлива зухвалість, зневага української держави та українських громадян – ось як я це розцінюю, по-іншому це розцінити не можна. І будуть робити, будуть робити або просто знову-таки, програма мінімум і максимум – так було в Україні завжди. 1,9 мільярдів отримають, потім цей меморандум будуть вивчати, виконувати не будуть, бо немає прикладів, коли програма надання допомоги МВФ stand-by була повністю завершена. Жодного разу не була завершена, плани були 8-10, навіть 12, потім закінчувалося на якомусь етапі – 30-40% від цієї суми. Мабуть, так буде і сьогодні", - зазначив він.

Медведчук підкреслив, що "це ж не новина, коли вимагають прослуховування для НАБУ, окремо СБУ. Ну, ви ж знаєте, що СБУ у нас за Конституцією призначає президент, президент звертається до парламенту, призначає і затверджує. А НАБУ – це незалежне в Україні. Не залежить від України, а залежить від тих дядьків, які сидять за кордоном. А якщо бути точним – від тих, які живуть за океаном. Тому Порошенко звичайно ж не хотів, щоб у нього під носом слухали розмови з Онищенком, з Байденом і з багатьма іншими. І ось зараз це ж питання не тому, що будуть слухати або не будуть слухати. Я б, напевно, як людина в опозиції сказав, нехай слухають, ми там подивимося. Але, по-перше, ми там нічого не побачимо, тому що нам не розкажуть, не покажуть і не дадуть послухати, а інші – ну, ми ж суверенна і незалежна держава. Ну якось повторюєш це і сам собі перестаєш вірити".

"Але ж я юрист, я людина, яка має відношення до конституційного права, я розумію догми основного закону України. Ну як же так ми можемо чинити, і ви правильно сказали – ну, це анекдот. Ну, вимога МВФ. А сьогодні члени Вищої ради правосуддя – це що, а наглядова рада НАК, це тут при чому, я вже не кажу про Нацбанк і про все інше. Ну, розумієте, це таке вульгарне знущання над інтересами України", - резюмував парламентар.

Новини за темою: Віктор Медведчук: В умовах важкої кризи в Україні МВФ робить все, щоб у нас стало ще гірше

Як повідомлялося, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що найближчим часом відбудеться зустріч представників парламентів країн "нормандського формату".