live

Медведчук: Влада має зупинити ура-патріотичний реванш

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

Українська влада має зупинити ура-патріотичний реванш. Про це йдеться в заяві голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука, текст якої розміщено на сайті політсили.

Наводимо його дослівно:

"Шабаш ура-патріотів на презентації "Національної платформи примирення і єдності", яку проводив радник секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу Сергій Сивохо, говорить про те, що ні про примирення, ні про єдність націоналістичні сили не хочуть навіть чути.

"Ні діалогу! Ні компромісу! Ні реінтеграції Донбасу!" – ось принципи тієї деструктивної політики, яку сьогодні продовжують втілювати в життя недоноски "партії війни", вирощені владою Порошенка.

На очах світової спільноти адепти Порошенка – Парубія – Яценюка – Турчинова – діячів, які працювали на розкол країни під гаслом "Армія! Мова! Віра!", – сьогодні продовжують поглиблювати лінії розколу. Цинічні дії радикалів говорять про те, що держава втратила монополію на застосування сили.

Істерика ура-патріотів, які кричать, що "Ні діалогу з Донбасом!", посилюється стогонами і погрозами маргінальних політиків "партії війни", які, як мантру, повторюють затерту фразу: "Ні переговорам з РФ! Ні переговорам з представниками Донбасу!".

Ура-патріоти як вогню бояться миротворчої місії партії "Опозиційна платформа – За життя" і реалізації "Парламентського виміру "нормандського формату" – ініціативи, яку підтримали на найвищому рівні в Парижі, Берліні та Москві.

Наша політична сила відповідально заявляє: ми не дозволимо радикалам і неонацистам вершити своє – ура-патріотичне – правосуддя.

Ми вимагаємо негайно притягнути до відповідальності всіх винних до побиття радника секретаря РНБО і зриву презентації "Національної платформи примирення і єдності".

Реванш ура-патріотів не пройде. Ми зробимо все для того, щоб "зшити" країну і повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас".

Нагадаємо, раніше у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпуса та Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали його зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію та заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".