Медведчук: Влада боїться націонал-радикальних угруповань, тому вони безкарно безчинствують

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

На думку політика, розгул націонал-радикалів не може бути терпимим суспільством, країною, державою і державною владою

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що нині в Україні націонал-радикали перебувають у стадії вседозволеності. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Це відбувається з наступних причин: перша причина - влада їх боїться; друга причина - непрофесіоналізм, неефективність діяльності правоохоронної системи. Саме тому ми сьогодні посідаємо перше місце, перше місце в Європі за рівнем злочинності. Тобто ось ці причини є сьогодні безпосередньо пов'язаними з тим, що відбувається в країні", - сказав політик.

При цьому він додав, що розгул націонал-радикалів не може бути терпимий суспільством, країною, державою і державною владою.

"Більше цього, монополія на застосування насильства в країні повинна належати тільки державі. Сьогодні держава в особі пана Зеленського, як, власне кажучи, і раніше в особі Порошенка, так і не відвоювала це конституційне право, обов'язковий атрибут державної влади – застосування насильства. І з урахуванням того, що влада, сьогоднішня влада, боїться націонал-радикалів, це все відбувається.

Саме тому сьогодні громадяни не довіряють цій владі, і в питаннях, коли ставлять питання, наскільки ви відчуваєте себе в безпеці, більшість населення, більше 60% опитаних, вважає, що влада не здатна забезпечити їх безпеку. Ось вам оцінка влади, оцінка того, що відбувається в країні", - підкреслив Віктор Медведчук.

Новини за темою: Євросоюз повинен чітко відреагувати на розгул націонал-радикалів в Україні, - депутат Європарламенту

Нагадаємо, 27 серпня на трасі Київ-Харків під Люботином представниками "Національного корпусу" і "Азова" було скоєно збройний напад на автобус, в якому їхали 22 людини організації "Патріоти – За життя".