Медведчук: В Україні заправляють балом націонал-радикали, а влада нічого не може або не хоче робити

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Націонал-радикали чинять свавілля по всій Україні, а влада при цьому ніяк не реагує на їхні відверто злочинні дії. Про це журналістам заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він нагадав, що кілька днів тому в Харкові радикали до напівсмерті побили битами представника "Партії Шарія", однак суспільство дотепер жодної офіційної реакції на це не побачило.

"У Харкові було цинічно побито людину, причому, дякувати Богові, що правоохоронні органи злякалися, перекваліфікували на "Замах на вбивство". Тому що за всіма ознаками, які мають місце у відкритому доступі, навіть через засоби масової інформації, є свідчення про те, що це дійсно був замах на вбивство. Так звані націонал-радикали по-звірячому розправилися з людиною для того, щоб помститися. І при цьому немає реакції президента", - зазначив Віктор Медведчук.

Він нагадав, що офіси "Опозиційної платформи - За життя" неодноразово піддавалися нападам з боку радикалів, однак жодної офіційної реакції на ці акти вандалізму не було.

"Ми знаємо багато випадків, коли були напади на офіси, постійно намагаються цинічно облити фарбою, зруйнувати або завдати іншої шкоди офісам "Опозиційної платформи – За життя". Неодноразові напади на офіс опозиційної партії – все це свідчення того, що продовжують заправляти балом націонал-радикали. І влада нічого не може або не хоче робити", - резюмував голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".