Медведчук: Уся кадрова політика влади перебуває під впливом зовнішнього управління

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Практично всі кадрові призначення на вищі посади в Україні здійснюються під впливом зовнішнього управління. Про це журналістам заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що це стосується і складу Верховної Ради, і Кабінету міністрів.

"Крім меморандуму з МВФ, який став заключним акордом, слід говорити про те, що в нас сьогодні вся кадрова політика, багато в чому склад парламенту, на 80% склад уряду, – це все вплив зовнішнього управління. І наглядові ради, які посилюють свій вплив, і виведення з-під рішень і управління Кабінету Міністрів "Нафтогазу" - тієї структури, яка здійснює головний сьогодні напрям у питаннях формування житлово-комунальних тарифів, - це все свідчення того, що не виконується саме ст. 1 Конституції. А це основа, це фундамент. І якщо влада цього не розуміє, то мені залишається тільки жалкувати з приводу таких її дій", - підкреслив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук у відкритому листі до президента України Володимира Зеленського заявляв, що виправляти ситуацію в країні зможуть люди, які будуть професіоналами своєї справи. 

"Правильні дії - це сьогодні створювати уряд, який би відповідав інтересам всієї країни. І в першу чергу відповідав би високому рівню професіоналізму. Повинні прийти люди, які розуміють у цьому сенс, люди, які можуть виправити ситуацію в країні. Люди, які можуть навести порядок у всіх сферах для того, щоб йти шляхом побудови України як успішної країни. Ось це головне стратегічне завдання для президента і для країни в цілому. І я впевнений, що український народ, якщо він побачить такі дії з боку президента, завжди їх підтримає, тому що це вихід з тієї кризової, складної, важкої ситуації, в яку потрапили люди - більшість населення нашої країни. І цього терпіти не можна. Це треба виправляти - виправляти для поліпшення життя, рівня життя і рівня добробуту наших людей", - заявляв голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя".