Медведчук: Українська влада, запропонувавши знищувати книги, переплюнула нацистську Німеччину

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Директор державної установи "Український інститут книги" Олександра Коваль вимагає "вичищати бібліотеки від радянського фонду". Подібні ідеї нагадують сюжет роману-антиутопії Рея Бредбері "451 градус за Фаренгейтом", виданого за радянських часів і тому такого, що підлягає, за пропозицією Олександри Коваль, знищенню. Але значно більше це нагадує фашистські "книжкові аутодафе" нацистської Німеччини. Щоправда, Гітлер не наважився спалювати книги руками чиновників, і за цими акціями стояли псевдонезалежні організації ‒ німецький студентський союз та гітлерюгенд.

Про це сказав голова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, передає пресслужба політсили.

За його словами, тільки в фантастичному творі або в людожерській, антигуманній та тоталітарній країні може народитися ідея добровільного знищення свого інтелектуального капіталу, сили-силенної позитивного, на чому виховувалися покоління українських громадян.

"Ця ініціатива є частиною продуманого плану з деградації, деінтелектуалізації та дебілізації українського народу, що реалізується, так само як деіндустріалізація, за вказівкою Сороса й інших агентів зовнішнього управління Україною. Кінцева мета цієї програми очевидна: перетворення України на сировинну колонію, а її населення, що вижило, ‒ на обмежених і нерозвинених рабів, які обслуговують інтереси заокеанських господарів", - зазначив Віктор Медведчук.

Політик додав, що "зачистка" бібліотек є черговим і, ймовірно, заключним етапом поміщення українського народу в інформаційний та ідейний вакуум ‒ поряд із розправою з журналістами, закриттям незалежних телеканалів і блокуванням інтернет-сайтів.Loading...