live

Медведчук: Україна має покінчити з зовнішнім управлінням США

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Оприлюднені записи розмов Джо Байдена і Петра Порошенка стали черговим доказом того, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням Сполучених Штатів. Київ повинен з цим покінчити. Про це йдеться в заяві голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, опублікованій на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Інформація про переговори президента України з віцепрезидентом США демонструє, наскільки цинічно і злочинно здійснювалася здача національних інтересів України не тільки на догоду зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів, але й заради отримання корупційної вигоди високопоставленим американським політиком. Заради захисту його інтересів Україна пішла не тільки на відставку генерального прокурора, але й на зміну національного законодавства. Отримано черговий доказ масових фактів політичної корупції та контролю представників США над українськими парламентаріями, урядом, державними органами, підприємствами.

Масштаб цього контролю дозволяє зробити однозначний висновок про те, що сьогодні зовнішнє управління з боку США є головною загрозою національній безпеці, незалежності і суверенітету України.

У Верховній Раді необхідно створити тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин переговорів, які вели на той час віцепрезидент США Байден і президент України Порошенко.

Українська влада на чолі з президентом Зеленським, який, згідно з Конституцією України, очолює Раду національної безпеки і оборони, повинна в найкоротші терміни запропонувати план кардинального усунення незаконного впливу Сполучених Штатів Америки на внутрішню і зовнішню політику нашої держави. Для цього необхідно законодавчо заборонити займати посади в центральних та місцевих органах виконавчої влади, керівні посади або місця в наглядових радах державних підприємств або підприємств з державним капіталом наступним особам: громадянам іноземних держав та особам без громадянства; особам з подвійним громадянством, а також особам, які працювали в недержавних фондах та недержавних організаціях з іноземним фінансуванням, у зв'язку з реальним ризиком здійснення через них зовнішнього контролю і управління Україною.