Медведчук: У ОПЗЖ є конкретна програма і досягнення, нам є з чим йти до людей, ми пропонуємо реальні кроки для поліпшення життя в Україні

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Партія "Опозиційна платформа - За життя", як і всі інші, які ухвалили рішення брати участь у виборчій кампанії 25 жовтня, сьогодні веде активну боротьбу у всіх регіонах за довіру громадян.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Дійсно, ми ведемо цю боротьбу у всіх без винятку регіонах, але рівень підтримки нашої партії більше стосується південного сходу і центру, і в меншій мірі Західної України. Однак це не означає, що ми не намагаємося роз'яснювати, популяризувати, пропагувати наші ідеї, ті реальності, які ми відстоюємо і завдяки яким наша партія сьогодні є другою в країні, фракція другою в парламенті, і в результаті тієї діяльності, якої ми отримали підтримку. І хочу акцентувати вашу увагу на тому, що всі останні соціологічні дослідження, як мінімум 3-4 місяців, говорять про те, який рівень підтримки того, що ми робимо в парламенті, і в цілому нашої партії і фракції", - сказав він.

Також політик розповів, у яких питаннях партія "Опозиційна платформа - За життя" посідає перше місце.

"У таких питаннях, як пропозиція економічного розвитку країни, боротьби за землю і спроб зробити все для того, щоб вона не була розкрадена, в таких питаннях, як мир і встановлення миру на Донбасі, повернення Донбасу в Україну і в багатьох інших питаннях ми серед усіх парламентських партій займаємо перше місце. Ми цим пишаємося, це заслужена, як ми вважаємо, і об'єктивна оцінка результату нашої діяльності, ми будемо продовжувати це робити.

Це ж стосується сьогодні місцевих виборів і тих фракцій, депутатських груп, які ми сформуємо після виборів. Тому у нас є з чим йти до людей, у нас є конкретні досягнення, є конкретна програма, що стосується в тому числі тих чи інших регіонів, де ми пропонуємо реальні кроки для поліпшення життя і побудови України як успішної країни", - підкреслив Віктор Медведчук.

Новини за темою: ОПЗЖ не висуває і категорично не підтримує кандидатуру Артема Ільюка, - заява

Нагадаємо, станом на 31 серпня, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то до парламенту пройшли б чотири партії. Найбільшу кількість місць у новій Раді зайняла б партія "Слуга народу" – 26,9%, "Опозиційна платформа – За життя" – 22,1%, "Європейська солідарність" – 12,6% і "Батьківщина" - 9,6%.