Медведчук: У "Опозиційної платформи – За життя" є мирний план, заснований на Мінських угодах

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" розробила мирний план, який ґрунтується на Мінських угодах, і в якому передбачені всі аспекти мирного врегулювання на Донбасі. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук на зустрічі з виборцями та партійним активом в Луганській області.

"Ви живете в цьому регіоні, ми живемо в Києві, але добре знаємо, що відбувається у вас. І тут, ви це добре знаєте, так, власне кажучи, знають і всі в Україні, про те, що наша партія зробила найбільше для того, щоб цей мир був. Наша партія розробила мирний план, де передбачила всі аспекти мирного врегулювання. Ми цей план презентували на з'їзді. Він є частиною нашої Програми нашої партії "Опозиційна платформа – за життя". Це план миру, це план мирного врегулювання. Це той план, який сьогодні ґрунтується на Мінських угодах, які є безальтернативними, що говорить і наша влада іноді, впівголоса, а особливо в тиші, коли підписують там, припустимо, комюніке, як це було в Парижі 9 грудня минулого року. Там вони всі визнають", – зазначив політик.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що єдиний шлях встановлення миру в Україні – це виконання Мінських угод.