Медведчук у Кривому Розі: "Опозиційна платформа - За життя" знає, як встановити мир, провести економічну реформу і виконати соціальні програми

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" знає, як встановити мир в країні, провести економічну реформу і виконати соціальні програми.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час візиту до Кривого Рогу.

"Нікчемність сьогоднішньої влади полягає в тому, що вона намагається поставити хрест на всьому. Хрест на подвигу, перетворили життя наше і зробили його з бідного, що було при Порошенку, на злиденне при Зеленському. Житлово-комунальні тарифи, безробіття, тобто це все те, що сьогодні, на жаль, відбувається у нас в країні", - зазначив політик.

Тому, за його словами, 25 жовтня на місцевих виборах людям треба визначитися.

"Якщо вони хочуть голосувати за партію "Слуга народу", якщо вони хочуть підтримувати цю партію, вони повинні розуміти, що миру в країні не буде, при них країна буде ще глибше падати в прірву злиднів; будуть пропадати ті робочі місця, які ще є, будуть закриватися підприємства; будуть розпродаватися найважливіші стратегічні підприємства. Вже легалізували казино. Зараз хочуть легалізувати марихуану. Нашу країну перетворюють на помийну яму.

І з іншого боку, є опозиція в особі "Опозиційної платформи - За життя", яка готова і знає, як встановити мир, як радикальним чином змінити економічну реформу і економіку країни, як реально наповнити соціальні програми для наших громадян, дотримати їхні права і гарантії, передбачені Конституцією. Цей вибір доведеться всім нам зробити 25 жовтня", - підкреслив Медведчук.

Новини за темою: Медведчук: Партії "Опозиційна платформа - За життя" під силу змінити ситуацію в Одесі, в області і в країні

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук запевнив громадян, що його політсила не дасть переписати історію і збереже пам'ять про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни.