Медведчук у Берліні назвав стратегічну ціль ініціативи "Парламентський вимір "нормандського формату"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

У Страсбурзі пройде спільна зустріч делегацій всіх чотирьох парламентів, які підтримають цю ініціативу

Наступною, після Парижу та Берліну, презентація "Парламентського виміру "нормандського формату" відбудеться у Держдумі. Пізніше спільна зустріч делегацій всіх чотирьох парламентів, які підтримають цю ініціативу пройде у Страсбурзі, задля досягнення в Україні реального миру.

Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив на брифінгу (який транслював телеканал ZIK) після зустрічі з депутатами Бундестагу у Берліні, на якій відбулась презентація "Парламентського виміру "нормандського формату".

Зокрема, відповідаючи на запитання, яка ціль його зустрічей з парламентами Франції та Німеччини, Віктор Медведчук сказав, що наступною за планом буде презентація "Парламентського виміру "нормандського формату" у Державній Думі.

"Тому що наша ідея парламентського виміру "нормандського формату" передбачає презентацію нашого мирного плану та наших ініціатив, скерованих на мирне врегулювання на Донбасі і доведення цієї інформації до Сенату Франції, Національних Зборів Франції, до Бундестагу – парламентарів Німеччини і, звичайно, до парламентарів РФ", – пояснив опозиційний політик.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" підкреслив, що саме тому міжфракційне депутатське об’єднання називається "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція".

Новини за темою: Медведчук у Берліні: Фундаментом діяльності "нормандського формату" є Мінські домовленості

Віктор Медведчук також розповів, що після презентації у Державній Думі буде спільна зустріч делегацій всіх чотирьох парламентів, які підтримають цю ініціативу у Страсбурзі і саме на ній буде встановлено новий парламентський вимір "нормандського формату".

"Цим ми хочемо досягнути стратегічної цілі – посприяти главам держав "нормандського формату", які обрали фундаментом у своїй діяльності Мінські домовленості, реалізувати їх у житті, а отже, перетворити всю цю діяльність протягом останніх років у мир, реальний мир в Україні", – резюмував Віктор Медведчук.

Новини за темою: Медведчук у Берліні: Головною проблемою для України є досягнення миру

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук відзначив продуктивність та ефективність міжпарламентських дискусій, зокрема із депутатами Бундестагу. 



Loading...