Медведчук: Тільки одна партія, "Опозиційна платформа – За життя", організувала святкування Дня визволення України від нацистів

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Влада проігнорувала День визволення України – день, коли необхідно всенародно і загальнонаціонально святкувати. Тільки одна партія – "Опозиційна платформа – За життя" – організувала святкування Дня визволення України від нацистів.

Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що влада знехтувала великим подвигом українського народу.

"Це ж треба дійти до такого рівня неповаги, нехтування великого подвигу українського народу, щоб День визволення України, в день, коли необхідно всенародно і загальнонаціонально святкувати, і на чолі цих святкових заходів повинен бути глава держави, керівництво уряду, ВР, таке суцільне ігнорування, коли тільки одна партія організовує повсюдно це святкування", – сказав Віктор Медведчук.

Парламентар нагадав, що раніше 60-річчя визволення України святкували на головній вулиці нашої столиці.

"Але ж були й інші часи. Я хочу нагадати 2004 рік, коли ми святкували 60-річчя визволення України, і на Хрещатику, на головній вулиці незалежної України, був військовий парад 28 жовтня 2004 року. Були роки, коли ми святкували і організовували, саме влада на чолі цієї організації стояла, свята по всій країні. Сьогодні, на жаль, ми переживаємо найгірші часи в питаннях того, що дійсно повинна робити влада, чого вона категорично не робить", – сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: Рабінович: Як колись радянські солдати визволили Україну від фашизму, так сьогодні це зробимо ми

Народний депутат звернувся до всіх громадян України, насамперед, до ветеранів, учасників бойових дій, і привітав їх зі святом.

"Честь їм, пам'ять і найкращі і найщиріші побажання здоров'я, і щоб вони якомога довше перебували в наших рядах, з нами. Ми винні цьому поколінню, ми багато чого ще не зробили. І ми повинні встигнути це зробити для того, щоб по всій об'єктивності оцінити і віддати належне їх великому подвигу в роки ВВВ", – акцентував Віктор Медведчук.

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" вітає український народ з Днем звільнення від фашистських загарбників. 76 років тому наприкінці жовтня 1944 року територія України була повністю звільнена від фашистської чуми.