Медведчук: Так звані західні "друзі" не хочуть, щоб Україна була економічно сильною

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Так звані друзі України на Заході хочуть і роблять все для того, щоб конфлікт на Донбасі так і не завершився, а країна залишалась слабкою. Про це на зустрічі з виборцями і партійним активом в Луганській області заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

Саме тому, на його думку, нинішня влада поставила крапку в питанні виконання Мінських угод.

"Наші так звані західні партнери і західні "друзі" - вони ж не хочуть, щоб Україна була сильною, економічно розвиненою, соціально. Вони хочуть, щоб була слабкою Росія. І ось це вогнище напруги в Луганській і Донецькій області, на неконтрольованих територіях, на територіях з цього боку лінії зіткнення - це і є той елемент, який Захід сьогодні використовує для того, щоб тримати напругу Росії. Тому ну які Мінські угоди?" - зазначив політик.

Він підкреслив, що по обидві лінії розмежування на Донбасі живуть українці, які хочуть миру на своїй землі.

"А що, хіба з того боку лінії зіткнення, за цією лінією зіткнення, в Луганську чи поруч, але на неконтрольованій Україною території, там живуть не українці? Ми їх вже викреслили, за логікою чи за ідеологією пана Зеленського? Ми вже поставили на них хрест або що? Там теж живуть українці, І вони теж хочуть. А чого ж вони хочуть? Вони хочуть, щоб їх звільнили від кримінальної відповідальності, так, як звільнили тих, які грабували, вбивали, захоплювали державні приміщення, скоювали злочини з розряду там понад 30 складів злочину, передбачених Кримінальним кодексом. Вони цього хочуть. Вони хочуть статус, який би гарантував їхню безпеку після того, як вони повернуться в Україну, а Україна повернеться на Донбас. Вони хочуть, щоб був закон про вибори там спеціальний. Чого ж вони такого хочуть, чого не хоче Зеленський? А Зеленський же це не тому, що він не хоче, а тому що є західні хотілки і вказівки цього зовнішнього управління, яке дає можливість сьогодні робити так, щоб вогнище напруги залишалось, конфлікт мав місце", - зазначив політик.