Медведчук: "Слуги народу" опустіли за час карантину і поспішають відновити грабіж народу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що "слуги народу" в понеділок збираються проголосувати за законопроєкти, які спрямовані на поліпшення матеріального стану народних депутатів. Про це повідомляє пресслужба ОПЗЖ.

Як наголошується, 13 липня Верховна Рада України проведе позачергове засідання на вимогу Президента України. Під час цього депутати планують розглядати законопроєкти № 3708 і № 3708-1 "Про внесення змін до статті 29 Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо терміну дії обмежень при нарахуванні заробітної плати".

Зокрема, встановлені обмеження не дають можливості чиновникам та працівникам державних корпорацій, а також членам їх наглядових рад отримувати зарплату вище рівня десяти мінімальних зарплат на період карантину.

"Під час нинішньої економічної кризи, який точніше було б назвати повним крахом країни, "Опозиційна платформа – За життя" домагалася такого рішення, яке повинно було діяти на постійній основі. Ми ніяк не пов'язували його з пандемією коронавірусу. Депутати від нашої фракції внесли відповідний законопроєкт № 2795 ще 22 січня 2020 року", - зазначив Віктор Медведчук. 

Новини за темою: Медведчук: Одна з найбільш болючих соціальних проблем в Україні – зростання тарифів ЖКГ

За словами політика, народні депутати збирають позачергову сесію Верховної Ради, щоб "поліпшити своє матеріальне становище". 

"Але "слуги народу" у владі і в державних корпораціях втомилися від безгрошів'я за час карантину. Витратились під час так званих реформ, що ведуть країну по шляху перетворення її на сировинний придаток Заходу, і хочуть покращити своє матеріальне становище. 47 тисяч гривень для них – надто мізерні гроші. Звичайно, це не 150 і не 300 тисяч, які вони раніше щомісяця вилучали з кишені Українського народу. У прагненні до самозбагачення влада "слуг народу" цинічно ігнорує безробіття, що постійно зростає, заборгованість по заробітним платам, зубожіння населення", - додав український політик.

Нагадаємо, на цьому тижні депутат від "Слуги народу" Олександр Качура повідомив, що народні обранці зберуться на позачергове засідання Верховної Ради в понеділок, 13 липня. За даними парламенту, під час цього буде розглянуто скасування обмеження на зарплати чиновників.Loading...