Медведчук: Слова Порошенка про підняття тарифів на 100% - неосяжний цинізм

Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

Слова п'ятого президента України Петра Порошенка стосовно підняття тарифів на 100 відсотків є проявом неосяжного цинізму. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук, повідомляє NewsOne

"Що відбувалося при Порошенку – теж знаю, теж бачив, теж чув. Тому ця розмова – хто його записав – не має значення. Я просто вам хочу поставити питання, вибачте, а ви вірите, що ці розмови з'явилися як предмет публічного їх "оприлюднення" без згоди американців? Ну, якихось американців, або одних або інших? Ви в це вірите. Я в це не вірю, ну я в це не вірю. Значить, це робилося, в першу чергу, в інтересах якихось американців", - зазначив Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що до цього питання варто підходити, виходячи з інтересів України, а винні мають бути притягнуті до відповідальності. 

"Коли звучить цей неосяжний цинізм, що "мене попросили підняти тарифи на 75%, а я підняв на 100! Ми знімемо генпрокурора за те, щоб отримати гарантію за позикою 1 мільярд доларів. Уряд – питань немає, вирішимо, Приватбанк – теж зробимо". Як це називається, ну, як це називається, якщо про це говорить президент країни. А з іншого боку – каже віцепрезидент", - зазначив народний депутат. 

Новини за темою: Медведчук про плівки Деркача: Тут є ознаки складу тяжких кримінальних злочинів Порошенка

Також Віктор Медведчук наголосив, що у правовому суспільстві повинна бути реакція на такі дії. 

"Ну, мені, чесно, плювати, чи буде притягнутий і чи постраждає Байден. Чесно кажу – це їх проблеми. Хоча тут свідченння корупції вищих ешелонів влади, що в США, що в Україні. Але питання не в цьому, питання в тому, що ми повинні реагувати. Це означає, що будь-який наступний президент – Іванов, Петров, Сидоров, може собі це дозволяти і це все залишиться без реакції. А реакція повинна бути, якщо ми живемо в правовому суспільстві. Але наскільки ми живемо в правовому суспільстві, ми побачимо", - підсумував політик.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Медведчук заявляв, що непроведення повноцінного розслідування злочинів, озвучених на плівках Байдена - Порошенка, буде злочином чинної влади.