live

Медведчук: Саакашвілі – черговий провідник політики зовнішнього управління

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук прокоментував призначення експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

"Якщо діяльність пана Саакашвілі буде полягати тільки в переговорах з МВФ, то ніякі інвестиції з МВФ не пов'язані. Навіть я б сказав – навпаки. Більше того, пан Саакашвілі за роки роботи в Україні, не проявив себе людиною, яка може принести їй користь. Природно, треба б сказати, що поживемо-побачимо, але і сьогодні є очевидним, що ніякої користі ні владі, ні, тим більше країні, або українському народу, Саакашвілі на цьому посту, який йому штучно створили, не принесе. У тому числі і в питаннях реформ", – сказав політик в ефірі телеканалу RTVI.

Новини за темою: Саакашвілі починає формування "тіньового" уряду, – Володимир Кацман

При цьому Медведчук зазначив, що треба подивитися, як Саакашвілі працюватиметься при чинному президенті Володимирі Зеленському.

"Подивимося, як буде працюватися йому при Зеленському. Наскільки йому буде комфортно працювати. Просто, питання полягає не в тому, при кому, а в тому, що ця людина може робити. І не забувайте, що посада, яка штучно створена: Голова виконавчого комітету з реформ в Україні – це придумана посада, яка не має впливу на уряд, на президента, на ті відомства та державні комітети, які повинні реалізовувати реформи. Або вплив на ту ж ВР - це черговий провідник політики зовнішнього управління", – сказав Медведчук.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявляв, що Україні потрібно відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду, тому що МВФ дає "грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги".