Медведчук: Росія досягла домовленостей про спільне виробництво своєї вакцини від коронавірусу з Китаєм, Індією і Бразилією

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Росія досягла домовленостей про спільне виробництво своєї вакцини від коронавірусу з Китаєм, Індією і Бразилією. Про це заявив в інтерв'ю чотирьом каналам голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

За словами політика, тисячі людей вже випробували на собі вакцину "Супутник V" і довели її ефективність. Тобто була доведена її епідемічна ефективність, яку тепер будуть встановлювати вже не науковий центр, а її виробники.

Виробники цієї вакцини - в Росії і за кордоном, там, де вона буде вироблятися, тому що сьогодні вже налагоджені коопераційні зв'язки з приводу виробництва цієї вакцини в Китаї, в Індії, в Бразилії, тобто це масове сьогодні виробництво цієї вакцини, заявив Медведчук.

Також він зазначив, що зараз в Росії готуються до масового виробництва вакцини і вже в листопаді планують виробити 800 тис. вакцин, в грудні - 1,5 млн, в січні - 3,5.

"З березня місяця виробництво вакцини буде становити 15 млн доз. 15 млн доз. Невже зараз не треба вести переговори про закупівлю цієї вакцини? Я думаю, що міністру охорони здоров'я, як і іншим розумникам від цієї системи, як і розумникам у владі, треба було зайняти іншу позицію", - зазначив Медведчук.

Новини за темою: Степанов не виключає придбання російської вакцини від коронавірусу

Як повідомлялося, 6 жовтня голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук привітав російських вчених з успіхом у створенні першої в світі вакцини проти COVID-19 і обговорив можливість її постачання в Україну з президентом РФ Володимиром Путіним. Глава Росії цю ініціативу підтримав.