Медведчук: Результати соціології щодо ОПЗЖ показують, що наша ідеологія відповідає інтересам великої кількості людей

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Останні соціологічні дослідження демонструють зростання симпатії та довіри людей до "Опозиційної платформи - За життя". Про це заявив журналістам голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він зазначив, що рейтинги партії "Слуга народу", як й особисто президента Володимира Зеленського, продовжують катастрофічно падати. На думку Віктора Медведчука, це пов'язано насамперед із відсутністю виконання обіцянок, які і "слуги", і Зеленський давали своїм виборцям: мир на Донбасі, "кінець епохи бідності" і відмова від практики утиску російської мови.

Своєю чергою зростання рейтингу "Опозиційної платформи ‒ За життя", на думку голови політради партії, пов'язано з тим, що люди бачать реальні дії і послідовне відстоювання інтересів виборців.

"У двох соціологічних дослідженнях, які проводилося методом очного інтерв'ювання, ми отримали фактично один і той самий результат, де йдеться про те, що на першому місці із захисту землі від розкрадання займає позицію партія "Опозиційна платформа – За життя". Друге. Треба зазначити, що в питаннях миру і мирного врегулювання (що продовжує залишатися найбільш актуальним для нашої країни і для наших людей) наша партія своїми діями, своїми програмами, своїми пропозиціями посідає перше місце серед усіх партій, зокрема й випереджаючи партію "Слуга народу". І в питаннях історичної пам'яті, її захисту, в питанні святкування 9 травня, Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, наша партія теж перебуває на першому місці, і випередження тут іде з великим відривом від усіх інших партій.
Ось це оцінка нашої діяльності на сьогодні", - зазначив Віктор Медведчук.

Він наголосив на тому, що для всіх членів партії є дуже важливою думка людей.

"Й ось тут оцінка є найбільш суттєвою і показовою для нашої партії, що ми на правильному шляху, наша ідеологія відповідає інтересам великої кількості людей - людей, які виводять нашу партію в усіх цих питаннях на перше місце", - додав голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".