live

Медведчук: Провокатори, які нападали на Наталію Королевську у Львові, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що нападники на нардепа Наталію Королевську у Львові, повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це йдеться в заяві політика, на сайті політсили.

"Провокатори, що представляють націонал-радикальні сили, зірвали виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, що проходило у Львівській обласній державній адміністрації. Злочинні дії представників "Нацкорпусу", ветеранів АТО та радикалів з націоналістичних організацій були спрямовані проти народного депутата від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Наталії Королевської, яка гідно відповіла на всі випади", - зазначив Медведчук.

Він додав, що "шабаш у Львівській ОДА продемонстрував, що влада так і не повернула собі монополію на застосування сили".

"Радикали привільно почувають себе не просто десь на вулиці, що теж неприпустимо, а на офіційному засіданні парламентського комітету, в будівлі центрального органу виконавчої влади області. Зрив засідання комітету та перешкоджання діяльності народних депутатів України відбувалися за потурання та мовчазної підтримки місцевої влади, явно не зацікавленої у вирішенні проблем соціального захисту пересічних львів'ян, а також на тлі цілковитої безпорадності правоохоронних органів і служби безпеки режимного об'єкту, яким є Львівська ОДА", - сказав парламентар.

Віктор Медведчук упевнений, що всі винні у зриві засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Loading...