Медведчук провів зустріч з Володіним. Голова Держдуми РФ закликав розвивати відносини між Держдумою і Радою

Віктор Медведчук і В'ячеслав Володін Фото з відкритих джерел

Голова Держдуми В'ячеслав Володін за підсумками зустрічі з головою політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком заявив, що сторони вважають за необхідне розвивати відносини між Держдумою і Верховною Радою. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на пресслужбу нижньої палати російського парламенту.

Відзначається, що зустріч Володіна і Медведчука відбулася у вівторок, 6 жовтня. 

"Ми вважаємо, що нам потрібно розвивати відносини між Державною Думою і Верховною Радою України, і добре, що здорові сили в Україні роблять все від них залежне для миру, для відновлення нормальної роботи економіки. До таких політиків ми відносимо нашого колегу Віктора Володимировича Медведчука", - зазначив Володін журналістам за підсумками зустрічі.

Новини за темою: В'ячеслав Володін засудив намір влади України почати кримінальне переслідування депутатів Верховної Ради України, які відвідали Москву

Як заявив за підсумками зустрічі Віктор Медведчук, сторони провели консультації, пов'язані з парламентським виміром "нормандського формату". "Ще в березні зустрічався з Головою Держдуми, керівниками фракцій, головами комітетів, і ми почали реалізацію парламентського виміру "нормандського формату", так як в парламенті України створено міжфракційне об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна - Росія - Німеччина - Франція". Ми провели тоді зустрічі з парламентаріями Німеччини, Франції, РФ, і у нас були великі плани щодо реалізації формату для зустрічі в Страсбурзі ".

"Сьогодні з В'ячеславом Вікторовичем ми обговорили можливість активізувати питання парламентського виміру "нормандського формату", переговори між депутатами, щоб продовжити Мінські переговори в Тристоронній контактній групі і допомогти главам держав, які входять у "нормандський формат", через позицію парламентаріїв вивести з глухого кута питання мирного врегулювання на Донбасі", - розповів український політик.

Нагадаємо, 6 жовтня у Державній Думі відбулася зустріч Голови ДД В'ячеслава Володіна та голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", голови міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна-Росія-Німеччина-Франція" Віктора Медведчука. 

За підсумками зустрічі український політик заявив, що мінський формат переговорів по Україні знаходиться в глухому куті через позицію України.