Медведчук провів зустріч з головою Держдуми РФ Володіним

Зустріч Віктора Медведчука і В'ячеслава Володіна

Держдума РФ

У Державній Думі відбулася зустріч Голови ДД В'ячеслава Володіна та голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", голови міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна-Росія-Німеччина-Франція" Віктора Медведчука, повідомляє DumaTV.

"Ми вважаємо правильним нашим колегам з європейських парламентів, що представляють "нормандський формат", більш активно підключитися до цього діалогу. Загалом, це і був предмет сьогоднішніх консультацій, які пройшли з Віктором Володимировичем [Медведчуком]", - повідомив В'ячеслав Володін після зустрічі.

Як заявив за підсумками зустрічі Віктор Медведчук, сторони провели консультації, пов'язані з парламентським виміром нормандського формату. "Ще в березні зустрічався з Головою Держдуми, керівниками фракцій, головами комітетів, і ми почали реалізацію парламентського виміру нормандського формату, так як в парламенті України створено міжфракційне об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна - Росія - Німеччина - Франція". Ми провели тоді зустрічі з парламентаріями Німеччини, Франції, РФ, і у нас були великі плани щодо реалізації формату для зустрічі в Страсбурзі ".

В ході зустрічі сторони відзначили, що пандемія COVID-19 внесла свої корективи в діалог країн "нормандської четвірки", але зараз він повинен бути активізований.

"Останні місяці ми чекали поліпшення ситуації для того, щоб продовжити реалізацію цього проекту, цієї ідеології "нормандського формату", - зазначив Віктор Медведчук. - Але сьогодні виникла необхідність у проведенні консультацій".

За словами В'ячеслава Володіна, робота повинна продовжуватися, потрібно будувати плани щодо подальшої співпраці, незважаючи на пандемію, яка "в будь-якому випадку повинна буде піти в минуле".

"Ми зараз думаємо про план роботи до кінця року, на наступний рік, щоб, незважаючи на цю проблему і обмеження, можна було б з нашими колегами з Німеччини, Франції також вибудувати відносини, що дозволяють зробити внесок у врегулювання ситуації в Україні", - додав голова ДД.

Учасники зустрічі зазначили, що вирішення багатьох питань можна знайти саме в рамках парламентського виміру.