live

Медведчук про закон щодо землі: Влада будь-якою ціною спробувала протягнути те, на що їй вказали

Голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Те, що було 30 березня, – це дійсно нонсенс. Нонсенс в плані того, що влада будь-якою ціною спробувала протягнути те, на що їй вказали, і те, що, як вона вважає, необхідно для того, щоб "вижити" в цій ситуації.

Про це в інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NewsOne, ZIK та "Інтер" заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що дії народних депутатів на останніх двох засіданнях можна розділити на дві частини. Одні дійсно необхідні для того, щоб коронавірус не поширювався у нас в країні, а інші дії - це дії певних міжнародних організацій, це елемент зовнішнього управління, який, на жаль, введений в Україні, починаючи з 2014-го року, яким користуються недобросовісні так звані українські міжнародні партнери.

"Я маю на увазі МВФ, який зажадав у цій критичній ситуації, яка сьогодні склалася фактично для всіх країн світу, в тому числі і України, прийняти, наприклад, закон про землю або закон про банківську діяльність, і тільки під це виділити подальше кредитування МВФ. Тобто це цинізм, з яким діє сьогодні МВФ по відношенню до України, це цинізм, який, на жаль, сприймається нашою владою. Тому що наша влада - це українська влада, і пан Зеленський обирався в Україні, і він не повинен йти по шляху сьогодні з тим, що хтось не просто не поважає країну, а знущається над країною в такий важкий час. Хіба якщо тільки подібні дії, спрямовані на, припустимо, впровадження ринку землі, і є ідеологією цієї людини, я маю на увазі Зеленського і влади в цілому", – заявив Віктор Медведчук.

Політик додав, що все, що відбувається сьогодні, викликає не просто занепокоєння, а обурення.

"Те, що було 30 березня, – це дійсно нонсенс. Нонсенс в плані того, що влада будь-якою ціною спробувала протягнути те, на що їй вказали, і те, що, як вона вважає, необхідно для того, щоб "вижити" в цій ситуації. Слово "вижити" я беру в лапки, тому що дійсно цього не треба для того, щоб виживати, дійсно це треба тільки за вказівкою міжнародних фінансових корпорацій, Фонду Сороса, МВФ та інших міжнародних організацій, які зацікавлені в загарбанні українських земель, земель, які належать українським громадянам", – сказав Віктор Медведчук і додав, що ряд законів, які прийняли депутати, дійсно заслуговують уваги, і повинні були бути прийняті, але ряд законів, на жаль, – це злочинний намір влади і вимоги міжнародних фінансових організацій.   

Нагадаємо, народні депутати прийняли закон про продаж землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Голосування відбулося в 00:42 31 березня під час позачергового засідання ВРУ. В сесійній залі був присутній президент України Володимир Зеленський, а також голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який був відсутній під час розгляду поправок.

Незважаючи на застереження опозиційних депутатів не розпродавати землю під час пандемії коронавірусу і світової економічної кризи, в залі знайшлося 259 голосів за.