Медведчук про плівки Деркача: Тут є ознаки складу тяжких кримінальних злочинів Порошенка

Голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

В скандалі з "плівками Деркача" є ознаки складу тяжких кримінальних злочинів, скоєних експрезидентом України Петром Порошенком, які необхідно розслідувати.

Про це заявив голова Політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук в ефірі телеканалу NEWSONE. 

"Наслідки повинні бути правові. Я в цьому твердо переконаний і впевнений. Тому що ми ж вважаємо, що ми живемо в правовій державі. Якщо розкриті такі факти – до речі, треба відзначити, не перший раз. Про це йшлося і сам Байден визнавав ці факти того, яким чином був знятий генпрокурор Шокін і під які умови. І Україні дуже потрібні були гарантії на мільярд доларів, які давали США, а Байдену треба було зняти Шокіна. Але не тому, що він нібито корупціонер, а тому що він займався розслідуванням кримінальної справи, по якій проходила структура, яка мала безпосереднє відношення до сина пана Байдена", - зазначив Медведчук.

За його словами, мова йде про вищу корупції в США в керівництві країни – і про вищу корупції в Україні.

"І ті факти, які розкрилися і з приводу ПриватБанку, що з ним треба робити, і щодо уряду, і щодо тарифів (я вже згадував), і з приводу генпрокурора – це все має в своєму складі, це все ознаки тяжких кримінальних злочинів пана Порошенка. Необхідно розслідувати, необхідно давати правову оцінку правоохоронними органами та судом. У ВР зараз створюється нова слідча комісія. Одну намагалися створити ще восени минулого року, але на це прохання або побажання не відгукнулися, а проєкт постанови був внесений тоді Дергачем і паном Дубинським. Сьогодні вже "СН" на останніх пленарних засіданнях, минулого тижня, підійшла в тому числі і до нашої фракції, я розмовляв з представником: ви будете брати участь – звичайно, будемо. Ми виділили двох депутатів і сказали, що будемо активно брати участь у роботі цієї слідчої комісії. Зараз подивимося на наступному пленарному тижні – "СН" залишилася при цій думці чи може це думка змінилася", - підсумував Віктор Медведчук.

Loading...