Медведчук: Про які інвестиції, про який розвиток країни може йтися, якщо сьогодні уряд не може звести кінці з кінцями?

Народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук зазначив, що за умов, коли український уряд не може звести кінці з кінцями, про інвестиції та розвиток країни йтися не може. 

Про це політик повідомив в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

"Щодо інвестицій, про що ми говорили, то в тій постанові теж є – зупинити будь-які науково-технічні дослідження, які проводяться за бюджетні кошти. Немає майбутнього, про які інвестиції, про який розвиток країни може йти мова, якщо сьогодні уряд не може звести кінці з кінцями?" - зазначив народний депутат. 

Так, Віктор Медведчук підкреслив, що доцільніше у цій ситуації було б зробити реструктуризацію боргів. Однак, цей процес варто провести не на шкоду державним інтересам та національній безпеці, а так, щоб міжнародні інстанції з розумінням поставилися до позиції України. 

"Може, треба поставити питання, що не треба повертати у 2020 році 490 млрд грн боргів, а сказати – давайте реструктуризуємо. Хіба не так було у 2015 році? Це ж і був дефолт по факту, технічний дефолт, коли реструктуризували борги. Але не так, як це робила Яресько, громадянка США, яка зробила це із серйозною шкодою, яку ми ще не відчули, для інтересів і національної безпеки України. А зробити так, щоб з розумінням відносилися і міжнародні інстанції, і МВФ, розуміючи наші позиції. Але ж ніхто так не поставив питання", - аргументував Віктор Медведчук.

Також політик зазначив, що виходячи із нинішніх умов, українська влада не до кінця усвідомлює, що таке суверенність та незалежність, а натомість - "відпрацьовує тільки в руслі оцих забаганок міжнародних організацій". 

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявляв, що у Міжнародного валютного фонду є нові вимоги для надання кредиту Україні, що стосуються наглядової ради НАК "Нафтогаз Україна".