live

Медведчук після зустрічі з депутатами Бундестагу: Дискусія була продуктивною та ефективною

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Українських політиків запросили на конференцію у Мінську, де буде серед іншого підійматися питання миру на Донбасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук відзначив продуктивність та ефективність міжпарламентських дискусій, зокрема із депутатами Бундестагу. На цьому він наголосив на брифінгу після зустрічі з представниками німецького парламенту у Берліні, яку транслював телеканал ZIK.

"Можу сказати ту інформацію, яку ми отримали і на зустрічах із представниками соціал-демократів, і на зустрічі із християнськими демократами ХДС, і на зустрічі з представниками фракції "Альтернатива для Німеччини". Дискусія була дуже продуктивною та ефективною, і, головне, це відбувалося у дружній бесіді та розумінні того, що сьогодні потрібно для миру в Європі, для миру в Україні, для миру на Донбасі. Висловлювалися нові ідеї", - зазначив він.

При цьому Медведчук додав, що його з однопартійцями запросили на конференцію у Мінську, яка відбудеться 1-3 квітня поточного року.

"До речі, на порядку денному, який мені передали як представнику Верховної Ради України і запрошення на участь у цій конференції, там дуже важливі питання – мир на Донбасі. Там є питання, які стосуються врегулювання ситуації, пов’язаної з Кримом. Там є питання щодо ЗМІ і свободи слова в Україні. Це дуже важливо. Ми, безумовно, візьмемо участь у цій конференції, викладемо свою позицію і, думаю, що ми знайдемо не тільки спільну мову, але і розуміння колег з парламентів Білорусі, Росії, Бундестагу, Франції та багатьох інших парламентарів, які запрошені представниками комітету з прав людини у Бундестазі", - резюмував український політик.

Раніше повідомлялося, що Віктор Медведчук анонсував обговорення "Парламентського виміру нормандського формату" з депутатами Бундестагу.

До цього, 23 січня, політик провів презентацію "Парламентського виміру нормандського формату" у Парижі, де зустрівся із членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.Loading...
Loading...
Loading...