Медведчук: Підсумки місцевих виборів говорять про те, що "Опозиційна платформа - За життя" нарощує рівень довіри громадян

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Підсумки місцевих виборів говорять про те, що "Опозиційна платформа - За життя" нарощує рівень довіри громадян. 

Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"За попередніми результатами, наша партія перемогла в 6 областях України, в 4 областях посіла 2 місце. І це при тому, що на 1-му місці знаходяться не загальноукраїнські партії, а місцеві - місцевих мерів або ті, які сьогодні здійснюють політичну діяльність в одному регіоні. І цей результат перемоги фактично в 10 регіонах України – свідчення того, що наша партія нарощує рівень довіри громадян. І за це ми їм щиро вдячні", - зазначив політик.

Віктор Медведчук ще раз наголосив, що як голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" вдячний усім тим, хто прийшов на вибори, хто проголосував за його політичну силу. "Це дуже серйозний внесок у майбутню розбудову, в тому числі і української державності, і влади на місцях", - зазначив він.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Крім облрад, українці вперше обирали депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори проходили і в 119 райрадах.