Медведчук: Партії "Опозиційна платформа - За життя" під силу змінити ситуацію в Одесі, в області і в країні

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук 112.ua

Партії "Опозиційна платформа — За життя" під силу змінити ситуацію в Одесі, в області і в країні.

Про це голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народний депутат України Віктор Медведчук сказав в ході брифінгу в Одесі.

Віктор Медведчук зазначив, що "Опозиційна платформа — За життя" висунула на пост мера Одеси Миколу Скорика — людину, яка керувала обласною радою, дуже багато зробила за останні роки для одеситів і для інтересів одеських підприємств, перебуваючи в опозиції як до Порошенка, так і до Зеленського.

За словами Медведчука, відвідуючи сьогодні Чорноморськ та Іллічівськ разом з іншими членами партії, "Опозиційна платформа — За життя" ще раз почула ті проблеми, які хвилюють сьогодні Одеську область.

"Власне кажучи, ці проблеми, вони є актуальними і для всієї України, не виключенням є Одеса і область. Але та конкретика, яка звучала сьогодні, з приводу зняття санкцій з українських підприємств для вільних поставок продукції в Росію і на територію країн СНД, все це на сьогоднішній день є актуальним. Наша партія почала цю роботу, зняті санкції з кількох підприємств. Я сьогодні, перебуваючи на Іллічівському судноремонтному заводі, виходив якраз на зв'язок для участі в засіданні торгово-промислової палати РФ, яке проходить в Москві, де бере участь наша делегація, і я вступним словом звернувся до представників РФ, які сьогодні винесли питання відновлення торговельно-економічної кооперації з РФ. Якраз це обговорення ще зараз триває, а наша партія продовжує політику, спрямовану на те, щоб наш експортний потенціал України, наші підприємства запрацювали на повну силу, щоб були і створювалися нові робочі місця, щоб економіку України зробити успішною. Ось наше головне завдання", - підкреслив Медведчук.

Він додав, що саме з цим завданням "Опозиційна платформа — За життя" йде на місцеві вибори.

"З цим завданням йде і наш кандидат в мери, Микола Скорик, як я вже сказав, з цим завданням йде команда в обласну раду, першим номером списку якої є Вадим Зіновійович Рабінович, як керівник обласної організації партії "Опозиційна платформа — За життя". Я впевнений, що ми отримаємо довіру одеситів, як в області, так і в місті. І я впевнений в тому, що нашій партії і нашим місцевим партійним організаціям під силу змінити ситуацію в місті, в області та в країні", – підсумував голова партії "Опозиційна платформа — За життя". 

Новини за темою: Медведчук у Сєвєродонецьку: Ми зробимо все, щоб Донбас повністю повернувся в Україну, а Україна – на Донбас

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що Україна повинна відновити торговельно-економічні відносини з Росією і СНД.