Медведчук: "Опозиційна платформа - За життя" показала на виборах дуже високий результат

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук 112.ua

"Опозиційна платформа - За життя" показала на виборах дуже високий результат. Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

За словами політика, виборці ОПЗЖ проявили мужність, адже голосували за опозиційну політсилу.

"Я хочу сказати, що наша партія на цих місцевих виборах досягла дуже високих результатів. В першу чергу я хочу щиро подякувати нашим громадянам, виборцям, які віддали голоси за нашу партію. Вони проявили мужність, принциповість і послідовність, тому що голосували за опозиційну партію, ту партію, яка бореться з владою і яка вважає, що ця влада не справляється зі своїми обов'язками, які передбачені і КУ, і чинним законодавством", - сказав Медведчук.

Крім того, народний депутат нагадав, що "Опозиційна платформа - За життя" брала участь у місцевих виборах вперше.

"Я хочу зазначити, що наша партія ОПЗЖ – це молода партія, створена кілька років тому як партія "За життя". Більше того, наша партія вперше брала участь у місцевих виборах в Україні. До цього ми брали участь лише в двох кампаніях загальнонаціональних - це вибори президента України в березні 2019 року і вибори до парламенту в липні 2019 року. Наш кандидат на виборах президента посів 4 місце, і це дуже вагомий і серйозний результат. Ще серйознішим результатом стала парламентська кампанія, в ході якої наша партія отримала другу фракцію в парламенті і є другою партією в Україні", - висловився політик.

Також голова політради ОПЗЖ звернув увагу, що партія значно поліпшила свої результати.

"Більш того, на цих виборах у липні 2019 року ми зайняли перші місця в 2 областях України, в 7 областях були на 2 місці, в 6 областях – на 3-му. За підсумками місцевої виборчої кампанії виборів до місцевих рад усіх рівнів, а також міських, сільських голів ми поліпшили цей результат, причому значно", - резюмував Медведчук.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Крім облрад, українці вперше обирали депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори проходили і в 119 райрадах.