live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Медведчук: "Опозиційна платформа – За життя" зробить все, щоб не дозволити розкрадання української землі

Віктор Медведчук, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа – За життя" категорично виступає проти того, щоб ринок землі був впроваджений без референдуму, і зробить все, щоб не дозволити розкрадання української землі.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Журналісти поцікавилися, які можуть бути перспективи законопроєкту про відкриття ринку землі в Конституційному суді, якщо закон ухвалять, і чи буде він заблокований безпосередньо суддями? 

"У нас є тверда принципова послідовна позиція, яка полягає в тому, що ринок землі може бути відкритий тільки виключно відповідно до волі українського народу. А воля українського народу – це проведення референдуму. Ми категорично виступаємо проти цього, ми виступаємо проти того, щоб цей ринок був впроваджений без референдуму, і тому боротьба, яку сьогодні "Опозиційна платформа" веде в залі ВР, власне, це єдина політична сила, яка представляє оплот захисту землі в інтересах українських громадян, – ми будемо продовжувати це робити, тому що зрозуміло, що якщо їм вдасться набрати голосів в кінці, після проходження всіх правок, а їх залишилося ще близько 500, а якщо бути точним, 470-480, і якщо цей незаконний розгляд, що порушує Конституцію, продовжиться, а він може бути продовжений, з урахуванням того, що ми принципово відстоюємо всі правки і вимагаємо поставити їх на голосування, то це, приблизно, 12-14 годин, ми будемо вести боротьбу за землю українських громадян до кінця. Ми зробимо все, щоб не дозволити розкрадання української землі", – заявив Віктор Медведчук.

Новини за темою: Кузьмін: У залі Ради 126 депутатів, а голосують за земельні правки 240 карток

Раніше Віктор Медведчук заявляв, що законопроєкт про референдум реалізовує закладений у Конституції принцип народовладдя.