Медведчук: "Опозиційна платформа – За життя" підтримує Фельдмана на пост кандидата в мери Харкова

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Партія "Опозиційна платформа – За життя" підтримує Олександра Фельдмана на пост кандидата в мери Харкова. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа — за життя", народний депутат Віктор Медведчук під час візиту до Харкова у вівторок, 20 жовтня.

"Ми робимо все для того, щоб роз'яснити позицію нашої партії щодо того, що ми можемо робити на місцях, що можуть робити наші кандидати. Ми демонструємо професійний високий рівень нашої команди — це і депутати, в даному випадку, коли ми знаходимося в Харкові, Харківської міської ради, і депутати до Харківської обласної ради, і депутати інших рівнів", – сказав політик.

Він нагадав, що раніше акцентував увагу на тій обставині, що люди, які переможуть на виборах від партії "Опозиційна платформа – За життя" – вони мають величезну підтримку.

"Це стратегічне питання. Підтримку другої партії в країні, підтримку другої фракції в парламенті, а це дуже серйозно для вирішення місцевих проблем. Це дуже серйозне питання для того, щоб ті проблеми, які існують сьогодні не тільки в Харкові, але і в інших містах і населених пунктах країни, були вирішені. Одна справа, коли це роблять ті кандидати в народні депутати, а завтра депутати всіх рівнів, і інша справа, коли їм допомагає в цьому політична сила, що має вагу в країні, має авторитет, і високий рівень професійної підготовки", – сказав нардеп.

"Тому сьогодні ми приїхали підтримати наших депутатів усіх рівнів, ми приїхали підтримати пана Фельдмана, нашого колегу, члена нашої фракції, члена нашої партії, який сьогодні є кандидатом на мера м. Харкова. Ми вважаємо його гідною людиною. Людина, яка має високий рівень професійної підготовки, економіст за освітою, депутат шести скликань ВР, має не тільки економічний і бізнес досвід, а й має величезний досвід політичного життя, політичної роботи в країні. Саме такі люди повинні сьогодні обиратися і приходити у владу. Не "нові обличчя", як це півтора року тому було модно, правда, від цієї ідеї вже відмовилися, і більшість громадян України хочуть все-таки не Нові обличчя, а нових професіоналів. Так от, пан Фельдман, якого добре знають у Харкові, добре знають у Києві, це той професіонал, який може впоратися з таким високим завданням, якщо йому буде надана довіра харків'янами, для того, щоб керувати мільйонним містом. Це важливе завдання, як і представництво нашої партії в міськраді, представництво в Харківській обласній раді, і на місцях у всіх районах Харківської області", — додав Медведчук.

Він підкреслив, що це – це головне завдання, і партії "Опозиційна платформа — За життя" є з чим йти до людей.

"І ми це робимо по ряду тих питань, які є не просто життєво важливими, а життєво тріпотливими проблемами. Це питання миру і мирного врегулювання, питання економічного порядку, питання зміни економічної політики, і у нас є реальні пропозиції і ті люди, які можуть це реалізувати. Це питання, пов'язані з житлово-комунальними тарифами. Тобто, це набір тих дій, де ми можемо домогтися успіху, і де ми не раз демонстрували здатність зробити так, щоб життя стало краще. Щоб наша країна, яка після Порошенка з бідної перетворилася на злиденну, повернулася і стала успішною країною. Ми готові сьогодні будувати успішну країну, як на місцевому рівні, так і на центральному рівні державного управління", – додав Медведчук.