Медведчук: Нинішній уряд України вкрай непрофесійний і не відповідає завданням, що сьогодні перед ним поставлені

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Нинішній український уряд є вкрай непрофесійним, а також не відповідає завданням, які поставлені сьогодні перед ним в ситуації економічної кризи та в умовах карантину і боротьби з коронавірусом. 

Про це повідомив голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

"З точки зору нашої партії "Опозиційна платформа – За життя" і нашої фракції, ми вважаємо, що уряд вкрай непрофесійний і не відповідає тим завданням, які поставлені сьогодні перед урядом і в ситуації економічної кризи взагалі і зокрема в умовах карантину і боротьби з коронавірусом", - зазначив політик. 

Так, Віктор Медведчук наголосив, що наразі дії уряду не відповідають тим реаліям, які могли б вивести країну з економічної кризи і допомогти впоратися із пандемією коронавірусу та її наслідками. 

За словами депутата, причиною цього є професійна непідготовленість політиків, які перебувають у складі Кабінету міністрів.

"Коли ви задаєте запитання, а скільки вони ще будуть знаходитися у своїх кабінетах, то це питання риторичне, тому що їх треба було відправити ще раніше. Вони професійно непідготовлені. Це є очевидним для людей, які розуміються на тому, що таке державне управління, що є наслідками цього державного управління у питаннях людини. Якщо погіршується життя людини і не робиться нічого для того, щоб зупинити це падіння, а тим більше творити умови для його росту, то це означає, що влада не на своєму місці. У цьому випадку влада в особі прем’єра і його уряду не на своєму місці, і вони повинні бути відправлені у відставку. Але коли це зробить монобільшість і коли це зробить президент, ми не знаємо", - пояснив Віктор Медведчук.

Водночас політик наголосив, що кожен день перебування непрофесійних людей при владі лише створює умови, які погіршують ситуацію в Україні. 

Нагадаємо, нещодавно Віктор Медведчук зазначав, що, згідно з офіційною статистикою, у січні – квітні 2020 зниження промислового виробництва порівняно з аналогічним періодом минулого року становило 7,9%. Однак Кабінет міністрів не вживає заходів для припинення падіння української промисловості.