live

Медведчук: Нові обличчя, тільки розмістившись у владі, почали набирати профанів і дебілів – і це вони самі себе так називають

Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

До влади прийшли нові обличчя, яких так чекали наші громадяни. І ці нові люди – команда профанів,  дебілів, які не розуміють нічого в економіці. Вони самі про себе так говорять. 

Про це під час інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NewsOne, ZIK та "Інтер" заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.  

Народний депутат дивується, як влада може приймати закон про відкриття ринку землі, коли 70% населення України проти цього.

"Як може влада свідомо йти на подібний крок? От чесно я вам кажу, я цього не знаю. Давайте я вам наведу приклад: якщо я не помиляюся, листопад 2001 року, коли приймався Земельний кодекс. Комуністи і соціалісти робили в залі, а я тоді керував парламентом, незрозумілі речі. Вони цього хотіли. Опір був до такої міри, що не можна було ставити на голосування з президії – ламалися мікрофони, вимикалася система "Рада", заважали голосувати… Ми голосували бюлетенями, лічильною комісією, і ми розуміли, що цей закон, який ми приймаємо, його не можна вводити в дію. Треба врегулювати всі питання. І першим було рішення у перехідних положеннях Земельного кодексу оголосити мораторій до 1 січня 2005 року. Потім його оголосили до 2010 року. У 2012 році його оголосили до 2015 року. А потім кожен рік продовжували мораторій", – зауважив Медведчук.

Політик додав, що влада того періоду часу, починаючи з 2001 року, бачила і розуміла, що не можна цього робити, поки не буде проведено референдум. Однак, зауважив Медведчук, саме Зе-команда, яка нічого не розуміє в економіці, наважилася запровадити ринок землі.  

"І ось прийшли нові обличчя, яких так чекали наші громадяни. І ці нові особи, не оголошуючи про свої супердії під час виборчої кампанії, тільки розмістилися у владних кабінетах, почали приймати ці рішення – набирати команду профанів, дебілів (це не мої вирази, вони самі про себе так кажуть), людей, які не розуміють нічого в економіці. Прем'єр, який заявляє, що він – профан в економіці. Потім міняють на іншу команду, потім вже в новій команді змінюють міністрів  з незрозумілих причин. Тобто мало того, що відсутнє поняття ідеології, системи управління, тому що державне будівництво, державне управління – це стрижень не просто управління державою, це стрижень, який забезпечує незалежність і суверенітет в країні. Їх сьогодні немає", –  підсумував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, народні депутати прийняли закон про продаж землі – проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів.

Голосування відбулося в 00:42 31 березня під час позачергового засідання ВРУ. В сесійній залі був присутній президент України Володимир Зеленський, а також голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який був відсутній під час розгляду поправок.

Незважаючи на застереження опозиційних депутатів не розпродавати землю під час пандемії коронавірусу і світової економічної кризи, в залі знайшлося 259 голосів за.