live

Медведчук: Слова Зеленського про причетність СРСР до Голокосту, як і вихваляння Петлюри - блюзнірство

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", жорстко розкритикував заяву президента України Володимира Зеленського про причетність Радянського Союзу до розв'язування Другої світової війни та Голокосту нарівні з фашистською Німеччиною.

"Ви знаєте, я, безумовно, обурений тим, що це прозвучало від громадянина України, ба більше, що це прозвучало від президента України. Тому що, по-перше, на мій погляд, він не має ніякого права про це говорити, тим паче представляючи країну як президент. І говорити про те, що Радянський Союз, з якого ми всі вийшли і в якому ми жили однією сім'єю, колись був винен у тому, що була розпочата Друга світова війна, ба більше, говорити про те, що Радянський Союз причетний до Голокосту, в день пам'яті Голокосту - це блюзнірство", – заявив Віктор Медведчук на брифінгу після зустрічі української делегації партії "Опозиційна платформа – За життя" з депутатами Бундестагу, під час якої відбулася презентація ініціативи "Парламентський вимір "нормандського формату".

"Це показово… насамперед для єврейського населення, що в день пам'яті Голокосту згадали про людину, яка була одним із найкрутіших, вибачте за вираз, антисемітів початку ХХ століття, – зазначив політик, додавши, що співпрацю Симона Петлюри з "солдатами Пілсудського", які боролися з більшовиками, Дуда навів як приклад. "Це була образа, тим паче вимовлена в день пам'яті жертв Голокосту", - резюмував Медведчук.

Нагадаємо, 28 січня делегація партії "Опозиційна платформа – За життя" на чолі з Віктором Медведчуком відвідала Берлін, де презентувала депутатам Бундестагу, представникам дипломатичних та ділових кіл Німеччини ідею співпраці в рамках "Парламентського виміру "нормандського формату". Головна мета цієї ініціативи – об'єднати зусилля парламентарів країн "нормандської четвірки" (України, Росії, Франції і Німеччини) для того, щоб активізувати роботу з реалізації мінських угод як фундаменту мирного врегулювання ситуації на сході України. Про готовність підключитися до цієї роботи вже заявили представники парламентів Франції та Німеччини.

Loading...