Медведчук: Наша партія не дасть переписати історію і збереже пам'ять про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" не дасть переписати історію України і збереже пам'ять про подвиг народу під час Великої Вітчизняної війни.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час вшанування 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у Кривому Розі.

"Ми сьогодні разом з керівництвом міської та обласної партійної організації, разом з Вадимом Рабіновичем, співголовою нашої партії, прибули на це свято для того, щоб ще раз підкреслити наше ставлення, нашу пам'ять щодо тих, хто загинув на фронтах ВВВ", - зазначив політик.

Медведчук нагадав, що наприкінці жовтня щороку по всій Україні відзначається знаменне свято – свято визволення України від фашистсько-німецьких загарбників.

"Зовсім недавно, 9 травня 2020 року, ми організували святкування і вшанували ветеранів та учасників бойових дій, які, на наше щастя, продовжують жити і жити по всій країні. Ми організували ті заходи, які змогла організувати опозиція в умовах специфічного ставлення влади до цього свята.

Тут, з вуст керівника ветеранської організації, прозвучали слова, гіркі слова, щодо того, як зневажається пам'ять про перемогу у ВВВ. Як зневажається і як намагаються переписати історію війни, заслуги переможців, і той великий подвиг, який був здійснений радянським народом. Подвиг, який здійснювали українці, мільйони яких загинули на Великій Вітчизняній війні. Честь їм і слава в століттях і в багатьох поколіннях!

Саме 9 травня, враховуючи те, що відбувається у нас в країні в останні роки, ми, "Опозиційна платформа – За життя", оголосили про створення "Українського фронту захисту історичної пам'яті" - громадського руху, який має зберегти в пам'яті поколінь той величний подвиг XX століття, який був здійснений радянським народом, який був здійснений українцями у складі радянського народу.

Який був здійснений учасниками бойових дій, ветеранами і тими, хто кував цю велику перемогу в тилу. Ми робимо все необхідне для того, щоб змінити спроби тих провокаторів, які намагаються переписати історію", - підкреслив політик.

Новини за темою: Медведчук: Ми готуємо широкий спектр для змістовної діяльності Українського фронту із захисту історичної пам'яті

Наостанок Медведчук висловив упевненість в тому, що "Опозиційній платформі - За життя" під силу не просто не забути найбільший подвиг ветеранів ВВВ, а й передати майбутнім поколінням, що сталося 9 травня 1945 року, що було 28 жовтня 1944 року, якою ціною була досягнута ця перемога.

"Ми про це пам'ятаємо, і ми будемо це пам'ятати!" - резюмував він.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що захист історичної пам'яті в усьому світі стає ключовим завданням.