Медведчук: Напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя" можна охарактеризувати як шоу "Сьомий рік правління Порошенка"

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" націонал-радикалами можна охарактеризувати так – йшов сьомий рік правління Петра Порошенка.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Ми давно, наша партія, не розраховуємо на правоохоронну систему. Адже те, що намагаються підпалити офіс, а сьогодні це офіс не тільки голови політради, це офіційно офіс нашої партії. Там розташований виконком нашої партії. І ось напад на офіс партії, який є черговим за останні шість років, це знаєте свідчення чого? От ми нещодавно відзначили, а якщо бути точним, відзначав президент пан Зеленський річницю при владі, а вся країна констатувала цей факт. Так от те, що відбулося в суботу, я можу назвати не інакше, як шоу "Сьомий рік правління Порошенка". Ось тільки так. 20-го була річниця Зеленського, пішов другий рік – і сьомий при владі Порошенка. Ось те, що було за нього, коли ці підриви, захоплення, підпали мали місце весь час, вони тривають і сьогодні", – заявив Віктор Медведчук.

Новини за темою: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає від влади припинити переслідування опозиції та розпочати боротьбу з епідемією та кризою

Як повідомляли, в суботу, 23 травня, група людей здійснила напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Києві. Натомість правоохоронці затримали 11 осіб із числа тих, хто намагався цьому зарадити.

Згодом в "Опозиційній платформі – За життя" назвали ймовірні причини атаки. Партійці пов'язують напад із своєю принциповою політичною позицією.