live

Медведчук на зустрічі з депутатами Бундестагу: Очікування від "нормандського саміту" у Парижі виявилися нереалізованими

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Нардеп уточнив, що мова про повернення Донбасу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що очікування від "нормандського саміту" у Парижі виявилися нереалізованими. Про це він сказав на зустрічі з депутатами Бундестагу у Берліні, передає ZIK.

"Перші кроки нової влади, пана Зеленського, обраного президентом країни, були скеровані на встановлення, хоча не дуже активно, але контактів з РФ, питань, пов’язаних з вивченням та дослідженням ситуації на Донбасі та зміни того, що відбувається. На це пішло кілька місяців, і це увінчалося успіхом, якого ми очікували, і ці очікування були дуже високими. Я маю на увазі зустріч "нормандського формату", яка була у Парижі 9 грудня минулого року", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Але ці очікування, у тому числі й очікування наші, нашої партії, багатьох людей в Україні, які щиро хочуть миру і хочуть повернення Донбасу в Україну, а України – на Донбас, так як це головна стратегічна ціль нашого плану, виявилися поки що нереалізованими, хоча минуло після "нормандського формату", після зустрічі "нормандського формату" вже понад півтора місяця".

Раніше Віктор Медведчук анонсував обговорення "Парламентського виміру нормандського формату" з депутатами Бундестагу.

Також він поклав квіти до меморіалу загиблим воїнам радянської армії в Берліні.Loading...
Loading...
Loading...