live

Медведчук: Ми вийдемо з економічної кризи та ситуації з епідемією упевненішими і сильнішими. Я в це вірю

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Українці вийдуть із ситуації з епідемією коронавірусу і з економічної кризи сильнішими, більш прагматичними і головне – упевненішими.

Про це під час інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NewsOne, ZIK та "Інтер" заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Політик наголосив, що дуже в це вірить.

"Я дуже хочу бачити Україну після закінчення, а я впевнений, що епідемія коронавірусу закінчиться… Для влади, я бачу, щоб вона стала більш впевненою, прагматичною та результативною, ефективною у своїх діях, а для людей – щоб вони повірили в те, що держава Україна сьогодні думає і державна машина, влада про людей. Я вважаю, що в будь-якому випадку – відбудеться те, що я кажу, чи ні, в будь-якому випадку ми вийдемо з цього конфлікту, з цієї ситуації і в питаннях боротьби з коронавірусом, і в питаннях боротьби з епідемією, і в питаннях поліпшення нашої економічної і соціальної ситуації сильнішими, більш прагматичними і головне – упевненішими. Дуже хочу вірити, що це обов'язково відбудеться", – заявив політик.

Новини за темою: Медведчук: Ємця цинічно зняли з посади міністра за вказівкою МВФ і зовнішніх господарів України

Як повідомляли раніше, Віктор Медведчук заявив, що незважаючи на те, що Україна не готова до епідемії коронавірусу, панікувати не варто – сьогодні на ходу треба перебудовуватися, треба передислокувати свої сили, треба ставити професіоналів на відповідальні ділянки, щоб перемогти епідемію.