Медведчук: Ми продовжимо політику, спрямовану на привнесення миру в Україну

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" продовжить політику, спрямовану на привнесення миру в Україну, а всі інші обмеження, які ставить сьогодні влада президента України Володимира Зеленського і його "шістки" в правоохоронних органах, – все це закінчиться для них крахом.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Парламентар зазначив, що, наскільки йому і "Опозиційній платформі - За життя" відомо, останнє відвідування Держдуми і зустрічі з депутатами Держдуми і з президентом РФ Путіним стали підставою для порушення чергової кримінальної справи.

"В даний час, з документів, які є у нашому розпорядженні, в реєстрах офіційних, призначені в червні п'ять експертиз з цього питання. Усього вже було проведено до цього більше десяти експертиз, зараз проводитимуть ще п'ять, на предмет висловлювань, на предмет оцінок того, про що говорили. Я хочу сказати, що в цьому сенсі пан Зеленський і його оточення, керівник СБУ Баканов й інші представники і керівники правоохоронних органів абсолютно нічим не відрізняються від попередньої влади – від Порошенка і його злочинного оточення. Усе триває, все протікає, намагаються залякати, намагаються зупинити подібні дії, з тієї ж причини, яка стосується мирного врегулювання", – сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: Депутат Сенату Франції: Ми зацікавлені у продовженні міжпарламентського виміру "нормандського формату", запропонованого Віктором Медведчуком

Народний депутат акцентував, що парламентарі не просто зустрічалися з представниками Держдуми – у ВРУ зареєстроване міжпарламентське, міжфракційне об'єднання, депутатська група "Міжпарламентський діалог заради миру – Україна, Росія, Німеччина, Франція".

"Це офіційна діяльність цього міжпарламентського, в даному випадку депутатського об'єднання, і ми до цього, в лютому, представники нашої партії і цього об'єднання, зустрічалися з депутатами Національних зборів Франції, Сенату Франції, зустрічалися з депутатами Бундестагу, Німеччини, і наступна зустріч була з депутатами Держдуми. У народних депутатів, у нашого об'єднання, є всі права і повноваження, відповідно до Конституції і законного статусу народного депутата проводити такі зустрічі і такі переговори. Ніяких повноважень для цього не треба. Але, на жаль, і Конституцію, і закони дуже погано читає СБУ, оскільки там люди, в основному, професійно не підготовлені, не мають юридичної освіти, а якщо і мають, то навряд чи навчилися читати. І ми їм в черговий раз доведемо, що читати треба, виконувати Конституцію треба, як і чинне законодавство", – заявив Віктор Медведчук.

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" акцентував, що політичну силу цим зупинити не можна, у парламентарів плануються наступні зустрічі, і вони обов'язково відбудуться, в тому числі і з депутатами Держдуми РФ.

"Питання тільки в тому, що весь світ сьогодні бореться з пандемією – є умови карантину, і доводиться їх дотримуватися. Усі інші обмеження, ті "рогатки", які сьогодні ставить влада Зеленського і його "шістки" в правоохоронних органах, – все це закінчиться для них крахом. Ми будемо продовжувати цю політику, політику, спрямовану на привнесення миру в Україну", – резюмував Віктор Медведчук.

Як повідомляли раніше, Віктор Медведчук заявляв, що у президента Володимира Зеленського немає політичної волі для встановлення миру на Донбасі, а Леонід Кравчук нічого не вирішує.