Медведчук: Ми повинні змусити владу йти тим шляхом, який потрібен людям, а не на догоду західних хотілок

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Українську владу необхідно змусити йти тим шляхом, який потрібен людям, а не на догоду західних "хотілок". Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук в інтерв'ю чотирьом українським телевізійним каналам.

"Є в Україні такий вислів крилатий - бачили очі, що купували. Але це цинічно. Я так не можу сказати. Я скажу по-іншому. Я скажу, що ми будемо домагатися від влади дій, спрямованих в інтересах наших громадян, наших людей", — зазначив політик. 

Так, Віктор Медведчук зазначив: в умовах пандемії COVID-19 необхідно домогтися початку переговорів нинішньої української влади з Росією про закупівлю вакцини проти коронавірусу. За словами політика, це необхідно, якщо іншого препарату не буде або якщо не буде найближчим часом можливості використання будь-яких інших засобів, які реально можуть протистояти епідемії, захворюванню і смертності в Україні.

Новини за темою: Степанов не виключає придбання російської вакцини від коронавірусу

"Ми будемо відстоювати цю позицію. Чому? Тому що, попри весь примітивізм влади в цих питаннях, політичну кон'юнктуру, політичну мотивованість, яка пов'язана, в першу чергу, що мова йде про РФ, ми повинні змусити усі разом, не тільки політики, не тільки наша партія "Опозиційна платформа – За життя", але всі, – змусити владу йти шляхом того, що треба людям, а не те, що треба владі або те, що диктується сьогодні західними "хотілками" з урахуванням того, що в Україні введено зовнішнє управління і Штатів, і Заходу, і окремих міжнародних організацій, таких як Сорос", — додав Медведчук. 

У зв'язку з цим політик заявив, що "Опозиційна платформа - За життя" буде вести активну принципову і послідовну боротьбу за те, щоб забезпечити українських громадян гарантованими засобами в лікуванні від коронавірусу.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Медведчук обговорив з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним можливість поставки в Україну російської вакцини проти коронавірусу COVID-19.