live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Медведчук: МВФ продовжує шантаж України двома законами - про банківську діяльність та про землю

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Міжнародний валютний фонд продовжує шантаж України і робить це двома законами - про банківську діяльність та про землю.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Зокрема, коментуючи тези президента Володимира Зеленського про співпрацю з МВФ, політик зазначив:"МВФ продовжує шантаж України і шантажує її двома законами - законом про банківську діяльність та законом про землю. І це явне цинічне ставлення до України з боку МВФ. З одного боку МВФ і міжнародні організації розглядають питання надання допомоги державам, особливо країнам, що розвиваються, у питанні боротьби з епідемією коронавіруса, а з іншого - під цю позитивну і світлу ідею надання допомоги окремо шантажує Україну прийняттям цих законів".

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський прибув на позачергове засідання Ради і звернувся до парламентаріїв, підкресливши, що зараз складно всьому світу і складно Україні, тому вкрай важливо підтримати економіку нашої країни. Президент уточнив, що мова про підписання меморандуму з МВФ, а для цього є дві основні умови – закон про землю і "банківський" закон.