live

Медведчук: Моралізаторство чиновників і проурядових депутатів щонайменше недоречне

112

Моралізаторство чиновників і провладних народних депутатів України щонайменше недоречне. Про це йдеться в заяві голови Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народного депутата Віктора Медведчука, розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Уся Україна досі під враженням від тієї реакції, яку викликала в Тернопільській, Львівській та Полтавській областях евакуація наших громадян з Китаю. Дійсно, є над чим подумати, щоб усвідомити всю глибину морального падіння українського соціуму за останні 30 років.

Є над чим замислитися ‒ зокрема й над повною втратою довіри українців до держави, державних інституцій, роз'яснень та обіцянок чиновників.

Окрема тема ‒ вкрай непрофесійний рівень виконання держорганами завдання з евакуації та розміщення людей на обсервацію.

І за такої бездарної реалізації заходу, не найскладнішого з точки зору організації, чиновники високого рівня ще й дозволяють собі моралізаторство стосовно жителів Полтавської області, закликаючи до гуманізму і солідарності.

Коли чуєш такі нещирі заклики до людяності, хочеться запитати: панове, а де ж був ваш гуманізм, коли ви прирікали 82,1% українських пенсіонерів (дані станом на 01.01.2020) на пенсії менше 4 тис. грн на місяць? Хіба ви не знали, що на ці гроші прожити неможливо? Що пенсіонери в Україні ведуть напівголодне існування, що їм не вистачає коштів навіть на найнеобхідніші ліки? А адже це саме ви голосували за бюджет-2020 і підписували його...

А зберегти захмарні тарифи на ЖКГ після всіх обіцянок їх переглянути? Це по-людськи?

А продовжувати реалізовувати антисоціальну, антинародну медичну "реформу" Уляни Супрун у вас совісті вистачає?

Немає у нинішньої влади права на моралізаторство. Нічим не заслужила ця влада ні довіри, ні поваги українського народу.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук назвав "моральним каліцтвом" протести проти повернення громадян України з китайського Уханя, де трапився спалах нового коронавірусу. 

Loading...