Медведчук: Монополія на застосування сили є лише у держави, і якщо її не реалізовувати, то доводиться потурати націонал-радикалам

Віктор Медведчук, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Монополія на застосування сили є лише у держави, і якщо її не реалізовувати для наведення порядку в країні, то доведеться йти на поводу у націонал-радикалів.

Про це заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук в ефірі телеканалу NEWSONE. 

"Ну, це знову, відсутність політичної волі – це реалізувати довіру людей, спрямована на те, що якщо встановлювати порядок в країні, якщо робити наше суспільство правовим, як це записано в Конституції, то потрібно, в тому числі, і застосування сили, адже монополія на застосування сили знаходиться у держави. І якщо сьогодні влада не реалізує у відповідності з чинним законодавством реалізацію цього принципу застосування сили використовувати цю монополію – тому що цієї монополії не було за Порошенка, її немає сьогодні у Зеленського", - зазначив Медведчук.

"Тобто він не скористався своїм конституційним правом для того, щоб реалізовувати цю політику. Йому б не треба було, скажімо, говорити або потурати націонал-радикалам. Одна справа – зустрічатися і шукати спільну мову, а інша справа – потурати в питаннях там, де вони порушують закон, де вони здійснюють або адміністративні проступки чи кримінальні злочини, як це було минулої суботи під офісом нашої партії ОПЗЖ, коли застосовувалося насильство, коли застосовувалися петарди, вибухові пакети, димові шашки – і що? В результаті 11 осіб затримала служба безпеки партії. Ну, звичайно, найголовніший винуватець. До них прийшли, хотіли проникнути в офіс, намагалися впливати і застосувати насильство. І їх же ще й затримали для того, щоб організувати цю зелену вулицю для цих націонал-радикалів", - сказав він.

За словами опозиційного політика, радикали діяли за вказівкою.

"А є сумніви, хто їх послав? Так, це можуть бути ті самі націонал-радикали, які діють за вказівкою влади, а влада діє за вказівкою зовнішніх факторів, що перебувають за кордоном – для того, щоб помститися партії і за святкування 9 Травня, і за позицію щодо закону про землі, і за бактеріологічні лабораторії, і за відносини, які ми відстоюємо торгово-економічні відносини з РФ, і – саме головне – за мир на Донбасі. Про те, що у нас є позиція, тобто мирний план, який (як ми вважаємо) треба реалізувати, який приведе до миру в Україні", - додав Медведчук.

Loading...