live

Медведчук: Курс на ЄС і НАТО ворожий для наших громадян, його треба змінювати

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Україні потрібно радикально змінювати економічний курс, ми з бідної країни перетворилися на злиденну. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради, повідомляє 112.ua.

"По-перше, сьогодні, може, й ні, а завтра, може, й так. Друге. Сьогодні вже немає потреби вступати в Митний союз, тому що сьогодні Митний союз перетворився в третю форму економічного співробітництва, яка називається Євразійський економічний союз. І якщо сьогодні ставити питання, то ставити питання вступу туди. Я, як і 6 років тому, так і сьогодні, впевнений, що все, що робила Україна за ці 6 років, а саме те, що ви говорите, що Україна твердо визначилася, – нічого подібного, ніде і ніяк вона не визначилася. І якщо пан Порошенко протягнув зміни в КУ не в той розділ, не в ті норми, які не є регулятором Основного закону щодо ЄС і НАТО, це ще не означає, що Україна пішла цим шляхом. Я твердо впевнений, що це не так", - сказав він.

"Більше того, нам у питаннях економіки треба радикально змінювати економічний курс, нам треба відновлювати ринки з Росією і країнами СНД, нам необхідно шукати ринки в країнах азіатського, тихоокеанського регіону, і сьогодні ЗВТ з ЄС є кабальною, знищує нашу економіку. А інакше як можна пояснити ту ситуацію, яку ми сьогодні порівнюємо з 2013 роком? Що було в 2013-му і що сьогодні? Ціни, комунальні тарифи, заборгованості по зарплатах, мінімальна пенсія, мінімальний прожитковий мінімум і все інше погіршилося в рази, ми з бідної країни перетворилися на злиденну. Якщо це курс ЄС, НАТО і все інше, то цей курс ворожий для наших громадян. І цей курс ми повинні змінити. І ми будемо робити все для того, щоб його змінити", - підсумував нардеп.

Раніше Віктор Медведчук наголосив, що заяви прем'єр-міністра Олексія Гончарука про зниження тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні виявилися помилковими.

 

Loading...