Медведчук: Команда Зеленського продовжує політику печерної русофобії, яку успадкувала від Порошенка

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Команда президента України Володимира Зеленського продовжує політику печерної русофобії, яку успадкувала від попереднього глави держави Петра Порошенка. Про це заявив журналістам голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"І ще що я б хотів відзначити в соціологічних опитуваннях, це питання, яке стосується тих заборон або боротьби вже пана Зеленського з питань, що в політиці мають назву як "антиросійська істерія" і печерна русофобія. Політику яких він продовжує та успадкував від пана Порошенка", - зазначив Віктор Медведчук.

Опозиційний політик зазначив, що питання задавалися в двох соціологічних дослідженнях.

"Це і соціальний моніторинг, і інститут прогнозування, з питань ставлення до заборон, пов'язаних із забороною російських фільмів, гастролей творчих колективів, заборони російських каналів і російських соцмереж.  Так от і в одному і в питанні отримано відповідь про те, що 52-54% виступає і вважають це порушенням конституційних прав наших громадян. І тільки 30-35% підтримують ці заборонні заходи", - зазначив він.

Віктор Медведчук нагадав, що Зеленський продовжив цю політику заборон: "Він ввів додаткові освітні та культурні санкції стосовно окремих установ, пов'язаних з Російської Федерації. Тобто він продовжує умисно, активно і усвідомлено цю політику. І люди дають відповідь, як вони до цього ставляться. Ось це теж важливо для сьогодення і для тих проблем, які існують в країні, і вимагають свого вирішення".

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що чинна українська влада зневажає, порушує і не виконує Основний Закон країни - Конституцію України.